Projekty

Nasze Projekty

Scorpio 1

Kliknij po więcej!

Scorpio 2

Kliknij po więcej!

Scorpio 3

Kliknij po więcej!

Scorpio 4

Kliknij po więcej!

Scorpio N

Kliknij po więcej!

Scorpio X

Kliknij po więcej!

Scorpio 7

Kliknij po więcej!

Scorpio Infinity

Kliknij po więcej!

Inne Zakończone Projekty

Kolonia Twardowsky

Twardowsky to kolonia marsjańska, którą zaprojektowaliśmy wspólnie ze start-upem Space is More. Kolonia została zaprojektowana dla 1000 osób i wykorzystuje szereg innowacyjnych rozwiązań – jakich jak reaktor torowy oraz biorafinerię.  Twardowsky zajął  II miejsce w konkursie Mars Colony Prize, organizowanym przez m.in. NASA.

Lądownik Eagle

Projekt Eagle jest konceptem lądownika zdolnego do dostarczenia na powierzchnię Marsa 10 ton ładunku. Zaprojektowany został na międzynarodowy konkurs Red Eagle, organizowane przez The Mars Society i NASA. W konkursie udało nam się zająć II miejsce spośród 15 drużyn z całego świata. Nad projektem pracowało ponad 20 osób, a wsparcia merytorycznego udzieliło nam wiele czołowych firm z branży kosmicznej, takich jak ESA i CERN.

SpaceDay

Jednym z naszych głównych celów jest promocja inżynierii kosmicznej w Polsce, dlatego zorganizowaliśmy Space Day - całodniowe wydarzenie poświęcone branży kosmicznej. Ogromne zainteresowanie tą inicjatywą sprawiło, że odbyły się już trzy edycje. Prelekcje przedstawicieli różnych środowisk (firm, instytucji, start-upów czy kół naukowych), pokazy łazików marsjańskich czy wystawy projektów to tylko część atrakcji związanych z tą inicjatywą.

Mistrzowstwa SolidWorksa

Modelowanie to podstawa naszej działalności, dlatego dla wszystkich miłośników pracy z modelami 3D zorganizowaliśmy Mistrzostwa SolidWorks'a. Zawody odbyły się w ramach Technikaliów na Politechnice Wrocławskiej. Partnerem wydarzenia była firma DPS Software Polska, która odpowiada za dystrybucję oprogramowania Solidworks. Uczestnicy mogli zmierzyć się w następujących kategoriach - Efektywne modelowanie, Mistrzowska dokumentacja, Animator oraz 3D Master. Zadania nie należały do najłatwiejszych, jednak to nie zniechęciło studentów do przyjęcia wyzwania.