Partnerzy
Scorpio

Partnerzy
Scorpio

Nasi partnerzy są nieodzowną częścią projektu. To dzięki nim jesteśmy w stanie budować coraz bardziej ambitne i zaawansowane konstrukcje. Jeśli są Państwo zainteresowani dołączeniem do ich grona, zapraszamy do zakładki kontakt oraz do wyświetlenia oferty współpracy.

Partnerzy główni

Politechnika Wrocławska jest autonomiczną uczelnią techniczną, uniwersytecką instytucją badawczą. Jej posłannictwem jest kształtowanie twórczych, krytycznych i tolerancyjnych osobowości studentów i doktorantów oraz wytyczanie kierunków rozwoju nauki i techniki.


 

Partnerzy

TIM SA prowadzi największą platformę e-commerce B2B w Polsce – TIM.pl. Jest też największym (pod względem przychodów ze sprzedaży) dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce i spółką notowaną na GPW. Od 2013 r. za sprawą hybrydowego modelu sprzedaży łączy unikalne, kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży technicznej i elektrotechnicznej (na rynku od 1987 r.) z nowoczesnymi technologiami e-handlu, który stanowi główny kanał sprzedaży TIM-u.

Rozwija szeroką gamę zarówno czujników światła, takich jak fotopowielacze i fotodiody, jak i źródeł światła, takich jak lasery, diody LED i lampy pomiarowe.

Produkuje części na zamówienie w laserowych technologiach druku 3D.
 

Zajmuje się szeroko rozumianym wsparciem społeczności Politechniki Wrocławskiej. Działamy zarówno dla ogółu studentów, jak i dla osób zorganizowanych w kołach naukowych, organizacjach studenckich, agendach kultury oraz w organach Samorządu Studenckiego.

Zajmuje się dystrybucją surowców chemicznych.

Produkuje precyzyjne komponenty i systemy do zastosowań w układach napędowych i podwoziach, a także rozwiązania łożysk tocznych i ślizgowych do wielu zastosowań przemysłowych.

Dostawca usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD, CAM, CAE, PDM wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją.

Polska spółka deeptech, prowadząca badania i rozwój technologii addytywnych. Ich rezultatem są całkowicie nowe technologie wytwórcze.

Jest producentem wysokowydajnych polimerów do ruchu. Opracowuje i produkuje tzw. motion plastics, innowacyjne produkty wykonane z tworzyw sztucznych niewymagających smarowania.

Firma polska, będąca autoryzowanym przedstawicielstwem czołowych producentów aparatury kontrolno – pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych

Reprezentuje w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej i oświetleniowej

Specjalizacją AZ Broker są indywidualne programy ubezpieczeniowe, poprzedzone audytem ubezpieczeń i analizą ryzyk.

Miejsce, które pozwoli na zakup materiałów dla druku 3D zarówno przez internet, jaki i w sklepie stacjonarnym w Warszawie. 

Firma RAMPA tworzy standardy w zakresie bezpiecznych i innowacyjnych elementów złącznych.

Przedsiębiorstwo DanGum może pochwalić się długą obecnością w branży produkcji wyrobów gumowych. Marka wyspecjalizowała się w wytwórstwie wysokiej klasy uszczelnień technicznych.

Każdy sukces zaczyna się od pomysłu. Dlatego norelem wspiera klientów wyjątkowym asortymentem standardowych elementów i komponentów, pomagając im w osiąganiu celów w zakresie budowy maszyn i instalacji.

Wspierają nas też

Portal pracy dedykowanym branży kosmicznej dla krajów z Europy Środkowo-Wschodniej.

Stacja radiowa Politechniki Wrocławskiej nadająca na częstotliwości 91,6 MHz.

Zespół Telewizji Studenckiej Politechniki Wrocławskiej STYK tworzony przez studentów różnych uczelni.

Koło Naukowe Obrabiarek Sterowanych Numerycznie działające na terenie Politechniki Wrocławskiej.

Jest niezależnym oddziałem stowarzyszenia The Mars Society (TMS), tworzącego ogólnoświatową sieć organizacji działających na rzecz badań, eksploracji i kolonizacji Marsa.

Prowadzi szkolenia z umiejętności miękkich i twardych oraz organizuje wydarzenia i projekty dla społeczności Politechniki Wrocławskiej.

Zostań Partnerem