Partnerzy
Scorpio

Partnerzy
Scorpio

Nasi partnerzy są nieodzowną częścią projektu. To dzięki nim jesteśmy w stanie budować coraz bardziej ambitne i zaawansowane konstrukcje. Jeśli są Państwo zainteresowani dołączeniem do ich grona, zapraszamy do zakładki kontakt oraz do wyświetlenia oferty współpracy.

Partnerzy główni

TIM SA prowadzi największą platformę e-commerce B2B w Polsce – TIM.pl. Jest też największym (pod względem przychodów ze sprzedaży) dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce i spółką notowaną na GPW. Od 2013 r. za sprawą hybrydowego modelu sprzedaży łączy unikalne, kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży technicznej i elektrotechnicznej (na rynku od 1987 r.) z nowoczesnymi technologiami e-handlu, który stanowi główny kanał sprzedaży TIM-u.

Politechnika Wrocławska jest autonomiczną uczelnią techniczną, uniwersytecką instytucją badawczą. Jej posłannictwem jest kształtowanie twórczych, krytycznych i tolerancyjnych osobowości studentów i doktorantów oraz wytyczanie kierunków rozwoju nauki i techniki.


 

Partnerzy

Rozwija szeroką gamę zarówno czujników światła, takich jak fotopowielacze i fotodiody, jak i źródeł światła, takich jak lasery, diody LED i lampy pomiarowe.

Produkuje części na zamówienie w laserowych technologiach druku 3D.
 

Produkuje precyzyjne komponenty i systemy do zastosowań w układach napędowych i podwoziach, a także rozwiązania łożysk tocznych i ślizgowych do wielu zastosowań przemysłowych.

Zajmuje się szeroko rozumianym wsparciem społeczności Politechniki Wrocławskiej. Działamy zarówno dla ogółu studentów, jak i dla osób zorganizowanych w kołach naukowych, organizacjach studenckich, agendach kultury oraz w organach Samorządu Studenckiego.

Zajmuje się dystrybucją surowców chemicznych.

Polska spółka deeptech, prowadząca badania i rozwój technologii addytywnych. Ich rezultatem są całkowicie nowe technologie wytwórcze.

Dostawca usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD, CAM, CAE, PDM wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją.

Jest producentem wysokowydajnych polimerów do ruchu. Opracowuje i produkuje tzw. motion plastics, innowacyjne produkty wykonane z tworzyw sztucznych niewymagających smarowania.

Reprezentuje w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej i oświetleniowej

Firma polska, będąca autoryzowanym przedstawicielstwem czołowych producentów aparatury kontrolno – pomiarowej oraz systemów radiokomunikacyjnych

Specjalizacją AZ Broker są indywidualne programy ubezpieczeniowe, poprzedzone audytem ubezpieczeń i analizą ryzyk.

Miejsce, które pozwoli na zakup materiałów dla druku 3D zarówno przez internet, jaki i w sklepie stacjonarnym w Warszawie. 

Firma RAMPA tworzy standardy w zakresie bezpiecznych i innowacyjnych elementów złącznych.

 

 

Wspierają nas też

Zostań Partnerem