Współpraca

Lecą z nami

Partnerzy główni

TIM SA prowadzi największą platformę e-commerce B2B w Polsce – TIM.pl. Jest też największym (pod względem przychodów ze sprzedaży) dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce i spółką notowaną na GPW. Od 2013 r. za sprawą hybrydowego modelu sprzedaży łączy unikalne, kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży technicznej i elektrotechnicznej (na rynku od 1987 r.) z nowoczesnymi technologiami e-handlu, który stanowi główny kanał sprzedaży TIM-u.

Partnerzy

Za wsparcie merytoryczne przy naszych projektach chcemy podziękować:

mars society polska
nasa
esa
cern

Dziękujemy również:

Sprawdź, co o nas mówią inni!

Z Kołem Naukowym OFF-ROAD działamy od niedawna, ale nawet tak krótki czas pozwolił nam cieszyć się perspektywicznymi planami na dalszą współpracę. Można by stwierdzić, że te dwa świetnie prosperujące koła naukowe połączył krąg zainteresowań inżynierią kosmiczną (Wrocławskie projekty „Scorpio” i „Eagle” oraz Dębliński „Perun”) ale trzeba przede wszystkim podkreślić, że są to dwa zgrane zespoły, w szeregach których stają młodzi, pewni siebie i swoich ambicji ludzie, którym przyświeca jedna idea – ciągłe dążenie do pogłębiania swojej wiedzy, oraz pełne wykorzystanie potencjału jaki dają im Politechnika Wrocławska i Lotnicza Akademia Wojskowa.

Pełni wiary w owocne sukcesy naszej współpracy zapraszamy do śledzenia jej efektów na stronach internetowych uczelni.

Naukowe Koło Astronomiczne

Lotnicza Akademia Wojskowa w Dęblinie

Zespół Scorpio jest nie z tego świata! Ludzie w Scorpio są super mądrzy oraz zabawni! Jestem pewien, że ten ogromny talent, wielka pasja i tona pozytywnej energii pomoże im wygrać wiele międzynarodowych zawodów i konkursów.

Dr Bart Tkaczyk

MBA, Fulbright Scholar (University of California, Berkeley), Chief Executive & Head of Learning and Capability (Energizers), Mentor

Zespół Scorpio to grupa młodych, utalentowanych i ambitnych osób, które swoje marzenia o podboju kosmosu wcielają w czyn. Realizują kolejne, coraz bardziej śmiałe i zaawansowane projekty studenckie zarówno z zakresu inżynierii kosmicznej jak i planowania misji międzyplanetarnych. Startują i odnoszą sukcesy w międzynarodowych konkursach. Mam przekonanie, że w niedalekiej przyszłości, tacy ludzie jak Oni będą wyznaczali kierunki rozwoju sektora kosmicznego w Polsce i na świecie.

Robert Lubański

Prezes Mars Society Polska

Z zespołem SCORPIO współpracujemy już od ponad sześciu lat. Przez cały ten okres obserwujemy ich niesamowite zaangażowanie, determinację i pasję w tworzeniu coraz bardziej zaawansowanych projektów, czego potwierdzeniem są liczne, międzynarodowe sukcesy. Cieszymy się, że możemy wspierać tak kreatywnych, utalentowanych, a zarazem zdyscyplinowanych młodych ludzi, którzy przyczyniają się do rozwoju sektora kosmicznego w Polsce. 

Firma WObit

Nasza firma współpracuje z zespołem SCORPIO od wielu lat poprzez dostarczanie elementów do ich niesamowitych konstrukcji. Jest to grupa młodych, utalentowanych i bardzo ambitnych osób, które z roku na rok stawiają sobie coraz wyższe cele i sukcesywnie dążą do ich zrealizowania. Ich osiągnięcia na arenie międzynarodowej, jak w przypadku (URC) całkowicie to potwierdzają. Cieszymy się, że możemy wspierać rozwój i pomagać w realizowaniu coraz śmielszych pomysłów. 

Firma IGUS

Koło Naukowe Off-Road na stale wpisało się w poczet najlepszych, najbardziej utytułowanych i najszybciej rozwijających się Kół Naukowych Politechniki Wrocławskiej. Poprzez swoje zaangażowanie i pasję z powodzeniem realizują najbardziej zaawansowane technologicznie, nowatorskie i zarazem widowiskowe projekty. Złożenie tak wielu dziedzin nauki- jakie niewątpliwie konieczne jest do realizacji projektów w ramach KN Off-Road- pozwala propagować interdyscyplinarne podejście, pracę w grupie i współdziałanie cele osiągania, a nierzadko przekraczania granic, które rysują się na etapie planowania działań. Zapał i energia wkładana w realizację projektów KN Off-Road, stanowić mogą wzorzec dla innych organizacji studenckich, zarówno w ramach Politechniki Wrocławskiej, jak i poza nią. 

Michał Bocian

były kierownik Działu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej

KN Off-Road to młode, utalentowane osoby, które osiągają spektakularne efekty w realizowaniu swojej pasji, jaką jest szeroko pojęta branża kosmiczna. Nie byłoby to możliwe gdyby nie ich wiedza, odwaga i ambicja oraz przede wszystkim dyscyplina i determinacja. Z przyjemnością dowiaduję się o kolejnych sukcesach studentów z Off Road i jestem przekonana, że czeka na nich pełna przygód ścieżka kariery.

Monika Bejma

Santander Universidades

Chciałbyś wesprzeć nasze projekty? Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy.

Promocja firmy na uczelni:

- organizacja wydarzeń promujących firmę (standy, wykłady)
- program ambasador
- promocja na kanałach social media
- pośrednictwo między studentami a firmą

Poza uczelnią:

- udział w wydarzeniach firmowych
- reportaże i materiały dla firm
- udział w targach i konferencjach
- wykłady, prelekcje, wystawy

Promocja:

- rozpowszechnianie informacji o firmach podczas wydarzeń, w których bierzemy udział
- promocja w mediach (ogólnopolskich i branżowych)
- logotyp na łaziku, roll-up'ie lub koszulkach zespołu

Filmy promocyjne