Post partnera: Tuleje/Rury Poliamidowe PA 6, PA 6 G

Tuleje / rury z poliamidu są produkowane metodą wytłaczania oraz odlewania. Dzięki metodzie odlewania możliwe jest uzyskanie dużych średnic. Metoda odlewania wpływa korzystnie na wytrzymałość mechaniczną oraz na właściwości cierno-ślizgowe. Dzięki zastosowaniu dodatków do granulatów w postaci oleju lub smaru, detale wykonane z półfabrykatów nie wymagają smarowania oraz konserwacji.

Obecnie w naszej ofercie posiadamy zarówno małe średnice od fi zew 45 do średnic sięgających nawet do fi 1000 mm. Tuleje produkowane są w długościach od L300mm do L3000mm. Od kilku lat mamy możliwość zlecania specjalnych produkcji na zamówienie Klienta. Średnice które możemy wyprodukować przy średnicy zewnętrznej do fi 100mm fi zewnętrzne i wewnętrzne co 5 mm (np. 85/75), przy większych co 10 mm (np. 1000/990). Termin realizacji zamówienia sięga od 3-4 dni roboczych do 3 tygodni.

Rury / tuleje poliamidowe docinamy na nowoczesnej pile sterowanej numerycznie do określonego przez Klienta odcinka. Gwarantujemy wysoką jakość cięcia oraz dokładnie zakończone krawędzie.

W naszej ofercie posiadamy tuleje z następujących poliamidów:

Zamówienia realizujemy wyspecjalizowanymi firmami spedycyjnymi. Dostawa do Klienta zazwyczaj nie trwa dłużej niż 24-48h od momentu złożenia zamówienia.

Więcej informacji oraz zapytania o ceny i dostępność rur poliamidowych prosimy kierować pod numer telefonu: +48 663 515 494,

lub drogą mailową: enimat@enimat.pl

www.Enimat.pl