Post partnera: Tuleje poliacetalowe POM-C

Tuleje / rury z poliacetalu naturalnego są produkowane z najwyższej jakości dostępnych na rynku granulatów. Występują wyłącznie w kolorze naturalnym – białym. Tuleje z POM-C wykorzystywane są najczęściej do produkcji części maszyn takich jak koła zębate, łożyska ślizgowe, gniazda zaworów. Dzięki niskiemu wchłanianiu wilgoci, poliacetal ma wysoką stabilizację wymiarową.

            Obecnie w naszej ofercie posiadamy szeroki zakres średnic od fi zew. 30 mm do fi zew. 300 mm. Dostępność określonych średnic można sprawdzić kontaktując się z działem sprzedaży telefonicznie lub mailowo. Tuleje produkowane są w długościach od L1000mm do L3000mm w zależności od średnicy. Mamy możliwość docięcia tulei na życzenie Klienta do określonej długości.            Rury / tuleje POM-C docinamy na nowoczesnej pile sterowanej numerycznie, dzięki której możemy dociąć tuleję do określonego przez Klienta odcinka. Gwarantujemy wysoką jakość cięcia oraz dokładnie zakończone krawędzie.

 

Pełen zakres średnic tulei / rur z poliacetalu naturalnego POM-C znajdziecie Państwo na stronie:

     Rury średnice POM-C natualny

Więcej o poliacetalu:

     Poliacetal – właściwości, zastosowanie

Wszystkie tuleje poliacetalowe docinamy na wymiar klienta. 

Korzystamy z wyspecjalizowanych firm kurierskich, dzięki którym dostarczamy zamówione  materiały Klientom standardowo w 24 – 48h.

 

Więcej informacji na temat dostępności oraz cen tulei z poliacetalu prosimy kierować pod numer telefonu: +48 509 491 716

lub drogą mailową: biuro@plastplus.pl

 

www.PlastPlus.pl