Post partnera: Płyty/Arkusze Poliacetal POM-C, POM-H

Płyty z poliacetalu POM-C i POM-H mają szerokie zastosowanie w przemyśle maszynowym, rolniczym, chemicznym oraz spożywczym. Materiał często jest wykorzystywany jako zamiennik do części metalowych. Poliacetal C charakteryzuje się wysoką ciągliwością, odpornością chemiczną (na alkalia, rozpuszczalniki oraz paliwa), niską absorpcją wilgoci. Poliacetal H posiada wyższą gęstość, sztywność oraz wytrzymałość mechaniczną, w porównaniu do POM-C.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno podstawowe rodzaje kopolimeru POM-C oraz homopolimeru POM-H wraz z ich modyfikowanymi odmianami, (z dodatkiem włókna szklanego, teflonu, sadzy). Płyty z poliacetalu sprzedawane są w pełnych arkuszach. Istnieje również możliwość przycięcia płyty i sprzedaży mniejszych formatów – tzw. formatek i płaskowników. Standardowe wymiary płyt to 1000×2000, 610×1000, w zależności od grubości i odmiany poliacetalu. Płyty poliacetalowe przycinane są na nowoczesnej pile sterowanej numerycznie, dzięki której możemy zagwarantować najwyższą jakość cięcia oraz dokładnie zakończone krawędzie.

W naszej ofercie posiadamy płyty z następujących poliacetali:

 

POM-C poliacetal – kopolimer:

       POM-C podstawowy – biały, czarny, niebieski

       POM-C przewodzący – czarny

       POM-C antystatyczny – biały

       POM-C GF25 włókno szklane 25% – biały

 

POM-H poliacetal – homopolimer:

     POM-H podstawowy – biały, czarny

     POM-H + teflon PTFE – biały

 

Zamówienia realizujemy wyspecjalizowanymi firmami spedycyjnymi. Dostawa do Klienta zazwyczaj nie trwa dłużej niż 24-48h od momentu złożenia zamówienia.

 

 

Więcej informacji oraz zapytania o ceny i dostępność  płyt poliacetalowych prosimy kierować pod numer telefonu: +48 605-764-674,

lub drogą mailową: tworzywa@termoplastik.pl 

 

www.TermoPlastik.pl